• Oznam pre stravníkov od 1.5.2023

• Informácie pre stravníkov, ktorí si požiadali o dotáciu na obedy od 1.5. 2023.

Platba na mesiace máj a jún 2023.

Rodičia hradia  režijný poplatok vo výške 4,- €  na mesiac máj a tiež 4,- €   na mesiac jún 2023. Platí to tiež, pre novo prihlásených stravníkov. Pri mliečnej desiate platia rodičia úhradu tak ako doteraz.

Pre 1.stupeň 14 € / mesačne, pre 2. stupeň 15 € / mesačne. Rodičia, ktorí už uhradili stravné na mesiac máj 2023, už nemusia uhrádzať režijný poplatok. Ten sa im odráta z uhradenej sumy.

Dôležité!!!

Dotácia je poskytnutá len vtedy, ak sa dieťa zúčastní výchovno-vzdelávacieho procesu v škole (aspoň 1 vyučovaciu hodinu) a zároveň odoberie obed. Ak dieťa v škole chýba, je povinné a potrebné ho zo stravy odhlásiť. Inak platí zákonný zástupca (rodič) plnú sumu za obed. Zároveň žiadame, aby deti mali pri odbere stravy čip. Ďakujeme za pochopenie.